EA’in Yeni Futbol Oyunu EA Sports FC, Temmuz Ayında Tanıtılacak

Electronic Arts FIFA’yla olan kontratının bitmesinin akabinde yola artık EA Sports FC ismiyle devam edeceğini ve yeni futbol oyunlarını bu marka altında çıkaracağını açıklamıştı. Yayınlanan yeni basın bülteni ve tanıtılan logoyla birlikte reklam süreci de resmen başlamış oldu. EA önümüzdeki günlerde agresif biçimde EA Sports FC reklamı yapacağının da sinyallerini verdi.

Buna nazaran EA, dünyanın en büyük liglerinden 100’den fazla maçta EA Sports FC markasını ön plana çıkaracak. Premier League, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, WSL, NWSL, CONMEBOL ve daha birçok ligle anlaşan EA, ayrıyeten farklı olarak kimi kadrolar ve futbolcularla da anlaştığını ve bu isimlerin de EA Sports FC reklamı yapacaklarını açıkladı.

EA bu yeni periyodu “taraftar odaklı gelecek” olarak isimlendiriyor ancak şimdi buna dair daha açıklayıcı bir beyanda bulunmadılar.

“EA Sports FC spor için bir sembol, yenilik ve değişimin bir simgesi olacak ve Temmuz ayında taraftarlarımıza gelecek hakkında daha fazla şey göstermek için sabırsızlanıyoruz” diyor EA.

Markamızın yeni logosu ise şöyle:

Temmuz ayında nasıl bir oyunla karşılaşacağımızı, FIFA’dan ne kadar farklı olacağını görmek için açıkçası sabırsızlanıyorum.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)