Lords of the Fallen’da Kendi Bonfire’larımızı Yerleştirebileceğiz

Lords of the Fallen’ın reboot hali daha evvel Dark Souls 3 için düşünülüp vazgeçilen bir sistemi hayata geçirecek: kendi bonfire’ını kendin yap!

Oyunun kreatif yöneticisi Cezar Virtosu, PC Gamer’la yaptığı konuşmada oyunun bonfire ya da denetim noktaları hakkında enteresan bilgiler verdi. Öncelikle Lords of the Fallen’da o denli adım başı bonfire bulunmayacak, bilakis özgün oyuna kıyasla daha nadir bonfire bulacağız. Bunun da sebebi dilersek istediğimiz yere kendi bonfire’ımızı koyabilecek olmamız.

Elbette bu oyunu çok da kolaylaştıracak bir şey değil, zira tıpkı anda yalnızca tek bir bonfire yerleştirebiliyor olacağız ve bu bonfire’ı yapmak için gereken materyalleri de farmlamak gerekecek. Bu gereçler de çoğunlukla oyundun Umbral diyarındaki yaratıklardan düşecek.

Kalabalık kısımları bonfire yerleştirip kolay kolay geçerim diye düşünüyorsanız bir mekanik daha eklemiş Hexworks. Düşmanlar gelip de bonfire’ınızı kesim pinçik edebiliyor 🙂 Bu da o bedelli gereçleri kaybetmeniz demek. Yani bonfire’ları yerleştireceğiniz yerleri de dikkatli seçmeniz gerekiyor. Bonfire kullandığınızda da elbette öldürdüğünüz tüm düşmanlar dirilmiş olacak.

Bakalım Lords of the Fallen bu yeni özellikleriyle geliştiricisinin de dediği üzere Dark Souls 4.5 üzere hissettirebilecek mi?

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)