Menteşe Belediyespor’dan 20 madalya

Menteşe Belediyespor, karate ve masa tenisi turnuvalarından 20 madalya alarak değerli bir muvaffakiyete imza attı. Lider Gümüş voleyboldan sonra karate ve masa tenisinden elde edilen başarılardan ötürü atletleri tebrik etti.

Menteşe’de yapılan ve 10 vilayetten 32 kulübün 580 atletinin katıldığı Cengiz Toprak Vilayetler ortası Karate Şampiyonasında Menteşe Belediyespor Karate Kadrosu şampiyonda 4 altın, 4 gümüş ve 7 bronz madalya aldı. Masa Tenisinde ise Küçük Bayanlar Vilayet Üçüncüsü, Küçük Erkekler Vilayet Dördüncüsü olan sportmenler ekip olarak 5 madalya kazandı. Menteşe Belediyespor Futbol Kadrosu da gayret ettiği U13 liginde karşılaştığı 48 Çağdaşspor’u yenerek alandan galip ayrıldı. Hafta sonu yapılan karşılaşmalardan toplamda 20 madalya kazanan Menteşe Belediyespor değerli bir muvaffakiyete imza atmış oldu.

Başkan Gümüş Menteşe Belediyesi olarak rutin belediyelik hizmetlerinin yanı sıra çocukların ve gençlerin sağlıklı bireyler olarak yetişmesi için sportif faaliyetlere çok ehemmiyet verdiklerini belirterek “Belediyemiz çatısı altında kurduğumuz Menteşe Belediyespor Kulübümüz birçok farklı branşta katıldıkları turnuvalarda bizleri gururlandırıyorlar. Voleyboldan elde ettiğimiz muvaffakiyetten sonra Karate, Masa Tenisi ve futbol liginden elde edilen muvaffakiyetler, alınan madalya ve kupalar hem bizi hem de ailelerini memnun etti. Bizlere bu memnunluğu yaşatan tüm atletlerimize ve Antrenörlerimize teşekkür ediyorum. Anne babalarını da ayrıyeten kutluyorum. Çocuklarımızın, gençlerimizin eğitimlerinin yanında sağlıklı bireyler olarak yetişmeleri için sporda da onlara takviye olmaya, onları spora teşvik etmeye devam edeceğiz” dedi. – MUĞLA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)