Mortal Kombat 12 Bu Hafta Duyurulabilirmiş

SonicFox ismiyle de bilinen Dominique Mclain, dövüş oyunu turnuvalarını takip edenlerin yakından bildiği bir isim. Beş farklı seride altı Evolution Championship Series kazanan birisi, ayrıyeten MK11’in birinci Final Kombat şampiyonu, The Game Awards 2018’de Yılın Esporcusu. Haliyle dövüş oyunları dünyasıyla bu kadar haşır neşir olan bir isim bir şey söylediğinde, bir şeyler biliyor olabileceğini düşünüyor insan.

SonicFox kendi Twitter hesabından yazdığı iletide “Mortal Kombat 12’nin bu hafta duyurulmasını varsayım ediyorum” deyince serinin hayranları da doğal olarak heyecanlandı. Hatta bu iletiye kesimin tanınmış muhabirlerinden Jeff Grubb’un da yorum yapması bu iddianın büyük ihtimalle yanlışsız olduğuna işaret ediyor.

Zaten Mortal Kombat 12’nin duyurulmasını uzun müddettir bekliyoruz. Mortal Kombat 11’in üzerinden tam 4 sene geçti, Ed Boon da sıradaki duyurulacakları oyunun MK12 olduğunu çoktan söylemişti.

NetherRealm MK12 ile ne üzere değişikliklere gidecek, fatality’lerde çıtayı daha nereye kadar yükseltecekler, bunların tümünü resmi duyuru yapıldığı vakit öğreneceğiz.

Yalnız şayet oyunun çıkış tarihi de 2023 olarak ilan edilirse tıpkı sene içerisinde üç dev serinin yeni oyunlarını görmüş olacağız: Street Fighter 6, Tekken 8 ve Mortal Kombat 12.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)