Oyungezer Mecmuamız 2023 Nisan Sayısıyla Karşınızda

Oyungezer dergimizin yeni sayısıyla karşınızdayız sevgili Oyungezerler. Yeniden baştan sona dopdolu ve son derece keyifli bir sayı okuyacaksınız bu ay.

Biz tekrar bu sayıya 21 inceleme sığdırdık, bu ay resmen oyun olup yağdı üzerimize. Ayın en büyük bombalarından biri olan Resident Evil 4 Remake tam 8 sayfalık bir incelemeyle karşınızda mesela. Kapak konusu da olan Destiny 2: Lightfall, son vakitlerin en kıymetli JRPG’lerinden Octopath Traveller 2, bir açık dünya macerası Tchia, Team Ninja’nın Çin temalı yeni soulslike oyunu Wo Long: Fallen Dynasty bu incelemelerden yalnızca birkaçı.

Ama bence bu ayın asıl büyük olayı devasa Destiny 2 evrakı. Can’ın yazdığı vakit çizelgesi argüman ediyorum ki aklınızı başınızdan alacak. Oyuna bir noktadan başlamak isteyip de kıssayı kaçırdığı için eli gitmeyenlere, bu denli bilgiyi aklında tutamayıp başı karışanlara ilaç üzere gelecek bir belge bu. Can’ı son gördüğümde gözleri kıpkırmızı, ‘benim bahtım bu, bahtım, destiny hani’ diye sayıklıyordu.

İncelemeler ve evrak konusu haricinde de Meddya’sıyla, Piksel’iyle, dolu dolu bir Portal’ıyla yeni sayımız sizi bekliyor. Oyungezer’e bir kere daha güzel geldiniz.

Bu ayki sayımızın kapağı şöyle:

Oyungezer dergimizin 2023 Nisan sayısına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey her vakit olduğu üzere aşağıdaki özel sayfamızı ziyaret etmek:

Oyungezer Nisan(#185) sayısını buradan indirebilirsiniz

Artık alıştığınız üzere üzere formumuzu doldurduğunuzda derginizi indirebileceğiniz linkler anında email kutunuza düşmüş olacak ve dergimizin keyfini çıkarabileceksiniz.

Dergimizin evvelki dijital sayılarına toplu halde ulaşmak için şu sayfayı kullanabileceğinizi de hatırlatayım. Ayrıyeten bildiğiniz üzere bugüne kadar çıkan tüm sayılarımızı da dijitalleştirmiş ve sizlere sunmuştuk. Dijital arşivimize de şuradan ulaşabilirsiniz.

Gelecek aya görüşmek üzere, yeterli okumalar!

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
5 (1 Oy)