Pokemon Go’nun Remote Raid Pass’leri Zamlanıyor!

Sürekli dışarıda olmanızı isteyen bir oyun, karantina sürecine nasıl dayanabilir? Niantic bünyesindeki geliştiriciler, buna tahlili “remote raid pass” isimli sistemle bulmuştu. Bu pass’ler sayesinde Pokemon Go’daki en büyük raid’lere uzaktan katılabiliyor ve meskenden çıkmadan büyük Pokemon’lar yakalayabiliyordunuz.

Bu sistem kısa müddette epey sevildi. Hatta şu anda Pokemon Go oynayan pek çok oyuncunun telefonunda PokeRaid uygulamasının yüklü olduğuna eminim. Bu uygulama sayesinde de istediğiniz raid’lere uzaktan davet alabiliyorsunuz.

  • Pokemon Go’nun İmalcisi Ziyan Ediyor!

Lakin bu günlük güneşlik günler geride kalacak üzere görünüyor. Niantic, 6 Nisan itibariyle remote raid pass fiyatlarını yüzde 75 oranında artırmayı planlıyor. Böylelikle 300 PokeCoin’e alabileceğiniz pass, artık 525 PokeCoin’e alınabilecek. Standart raid pass’ler ise 100 PokeCoin yerinde 195 PokeCoin’e alınacak.

Tenzili rütbe yalnızca bununla da hudutlu değil. Artık gün içerisinde kullanabileceğiniz Remote Raid Pass sayısı da sonlandırılmış durumda. Oyuncular artık 24 saat içerisinde azamî 5 adet remote raid’e girebilecek…

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)