Shroud, Kendi ‘Battle Royale’ Oyununu Duyurdu

Dünyanın en tanınan Twitch yayıncıları ortasında yer alan Shroud ile Sacriel, dikkat çeken bir gelişme ile karşımızda. Geçmişte Doom 3, Wolfenstein: Enemy Territory, Batman: Arkham Origins, Gears of War 4 ve Gears 5 üzere oyunların hayata geçirilmesinde hisse sahibi olan Splash Damage isimli oyun stüdyosu, “Project Astrid” olarak isimlendirdiği yeni bir AAA oyun projesi duyurdu. İşte Shroud ile Sacriel, bu oyunun geliştirme basamağında yer alacaklar.

Yapılan resmi açıklamaya göre Project Astrid, orijinal bir hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkacak. Bu hayatta kalma oyunundaki pek çok öge, Twitch yayıncıları tarafından belirlenecek. Oyunun çıkış tarihi ve hangi platformlarda bulunacağı üzere ayrıntılar şimdi gizemini koruyor olsa da şahsen profesyonel oyuncuların işin içine girmesi, Project Astrid için beklentilerin zirveye ulaşmasını sağlamış durumda.

“Şimdiye kadarki en güzel hayatta kalma oyununu yapmak istiyoruz”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Shroud şöyle konuştu: Chris (Sacriel) ve ben, hayatta kalma çeşidinde bir sonraki adım için bir vizyon geliştirdik ve Splash Damage ile onu inşa etmek için yola çıkıyoruz. Şimdiye kadarki en yeterli hayatta kalma oyununu yapmak istiyoruz ve Sacriel’in beyni ile Splash Damage grubuyla bunu yapabileceğimizi biliyorum.

Oyun neden daha şimdiden merak konusu oldu?

Project Astrid’in ardında sahiden güçlü bir takım var. Shroud’u aslında pek çok kişi tanıyor. Yayıncı, Counter-Strike: Küresel Offensive ve Valorant üzere oyunlarda uzunluk gösteriyor. Sacriel ise bilhassa de PUBG ile tanınan bir isim. Splash Damage’in uzmanlık alanı ise çok oyunculu birinci şahıs nişancı türü. İşte tüm bunları bir ortaya getirdiğimizde, hayatta kalma çeşidi ile nişancılığın birlikte ön plana çıkacağı bir üretim ile karşılaşabiliriz üzere görünüyor. Project Astrid, önümüzdeki periyotların en çok konuşulan üretimlerinden bir tanesi olabilir.

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)