Star Wars Jedi: Survivor Açık Dünya Oynanış Sunacak Mı?

Star Wars Jedi: Survivor açık dünya elementleri içerecek savı ortaya atıldı. Lakin görünüşe nazaran bu türlü bir durum kelam konusu değil. Pekala bu tezin kaynağı ne ve Electronic Arts husus hakkında ne diyor? Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Star Wars cihanı hayli geniş ve her köşesinde de farklı bir öykü yatıyor. Çekilen dizi ve sinemalarla de bu cihan hakkında daha fazla şey öğreniyor ve heyecan yaşıyoruz. Coruscant ise en değerli gezegenlerden bir tanesi olup, Star Wars Jedi: Survivor oyununda da yer alacak. Lakin bu gezegenin yalnızca bir haritadan fazla, oynanabilir bir açık dünya sunacağı argüman edildi.

Star Wars Jedi: Survivor Açık Dünya Oynanış Sunmayabilir

Yayınlanan son oynanış fragmanı sonrasında direktör Stig Asmussen tarafından yapılan “Metroidvania yaklaşımımızı bir adım öteye taşıyor ve öteki bir gezegenden bahsediyoruz, Coruscant da olacak.” formundaki açıklamaya bağlı olarak ortaya çıkan savlar, şimdilik yalanlanmış durumda. O denli ki bağlantılar yöneticisi Andy McNamara “Açık konuşmak gerekirse, Stig asla Coruscant’ın serbestçe keşfedilebilir açık dünya olduğunu argüman etmedi. Yalnızca oyundaki yerlerden birisi olduğunu teyit etti. Survivor keşfedilecek hayranlık uyandırıcı gezegenler ve şimdiye kadar olan en büyük ortamlarımızı sunuyor, fakat söylenen hakkında açık olmayı istedik.” yorumunda bulundu.

Açıkçası bunun hakikaten açık dünya oynanışın olmayacağı tarafında bir açıklama mı, yoksa mümkün bir sürprizi şimdilik sonraya saklama tarafında atılmış bir adım mı olup olmadığı belgisiz. Fakat bunu öğrenmek için önümüzde fazla da bir vakit kalmadı.

Son olarak, Star Wars Jedi: Survivor için yayınlanmış olan son oynanış fragmanına da aşağıdan göz atabilirsiniz.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)