ÜSTÜN BOMBERMAN R 2, 14 Eylül’de Çıkıyor

Konami’nin ismini büyük harflerle yazdığı HARİKA BOMBERMAN R 2, tüm dünyada birebir anda 14 Eylül günü yayınlanacak.

Serideki en fazla oynanış içeriğine sahip bomba üzere bir parti oyunu olan MUHTEŞEM BOMBERMAN R 2’de galaksiyi hain Karanlık Ay’dan kurtarmak için orijinal tek oyunculu maceraya dalacak ya da SBR2’nin yeni Savaş Modu ile arkadaş ortamlarımızı daha da eğlenceli hale getirmek için Bomberman Brothers’a katılacağız.

SAVAŞ MODLARI:

Kale: Bu yesyeni, akına karşı savunma temalı savaş modunda çevrimiçi olarak 1’e 15 asimetrik maçlarda savaşın! Savunma yapacak oyuncu, hamlesi yavaşlatmak için bir harita oluşturmak ve savunma tuzakları yerleştirmek durumundadır. Bunu yaparken farklı arazi seçenekleri, duvar yerleşimleri, savunma hileleri ve “Ellons” ismi verilen yeni karakter cinslerinin yardımına başvurabilir. Saldıran tarafsa tüm hazine sandıklarına ulaşmak ve kazanmak için savunma yapan oyuncunun pürüzlerini patlatmalıdır.

Battle 64: Bu battle royal klasiğinde ayakta kalan son oyuncu olmak için çaba edeceksiniz. Bu kaotik modda 64 oyuncu yer alır lakin sadece biri galip gelebilir.

Grand Prix: Kristaller için yarışın ve öbür oyuncuları alt edin. Bu oyun modunda grup savaşları eğlenceli bir curcunadır.

Standart: ÜSTÜN BOMBERMAN R 1 ve HARİKA BOMBERMAN ONLINE’ın sevilen klasik savaş modu geri dönüyor.

Yeni savaş etapları oluşturun, oynayın ve paylaşın!

“Sahne Düzenleyici” (Stage Editor), oyuncuların kendi etaplarını oluşturmaları ve yeni “Kale” Savaş Modunda oburlarının oynaması için çevrimiçi olarak paylaşmaları için güçlü ve yeni bir araçtır. Bu mod sayesinde keşfedilip alt edilecek yeni ve farklı SBR2 haritalarının sayısı sınırsız olacak!

8 Bomberman Brothers ve yeni arkadaşları Ellons’ın hikayesi!

Kara Ay yıldız gemisi, ziyaret ettiği gezegenlerdeki kentleri yok ederek galaksiyi kasıp kavurur. Tehdit kozmosta bir defa daha belirirken, 8 Bombacı Kardeş ve yeni arkadaşları Ellonlar kozmosu kurtarabilecek ve barışı sağlayabilecek mi?

SBR2 çapraz platform oynanışa müsaade verecek ve PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S Xbox One, Steam® ve Nintendo Switch™’ platformlarında piyasaya sürülecek.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)