War Thunder’a Türk Ordusu Üniteleri Katılıyor

Gaijin Entertainment tarafından geliştirilen ve 2013 yılında dünya genelinde açık beta olarak oyuncular ile buluşan War Thunder, halihazırda PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series platformlarında bulunuyor. Yakın bir vakit evvel yayınlanan yeni kısa sinema ile War Thunder’a Türk ordusu üniteleri Katılıyor katılıyor. Ayrıntılar haberimizde.

War Thunder’a Türk Ordusu Üniteleri Geliyor

Gaijin Entertainment, ödüllü milletlerarası bir hit olan tanınan çevrimiçi askeri aksiyon War Thunder için yeni mahallî içeriğini duyurmaktan heyecan duyuyor. Oyun, yeni bir kısa sineması; “Moments of Valor: Türkiye” ve Türk hava ile kara kuvvetleri tarafından kullanılan tanklara, savaş uçaklarına ve helikopterlere odaklanan yeni oyun içi içeriği içeriyor. Bu atılım, Türk oyuncuların son teknoloji T129 ATAK helikopterleri üzere Türk askeri araçlarına olan ilgilerini sergilemelerine ve gidermelerine imkan tanıyacak.

700 binden fazla Türk oyuncu şimdiden War Thunder’ı oynadı ve memleketler arası War Thunder topluluğunun kıymetli bir modülü oldular. Gaijin Entertainment, aşklarını ve tutkularını kutlamak için War Thunder oyun motorunu kullanarak “Moments of Valor: Türkiye” isimli yeni bir kısa sinema hazırladı. Bu sinema, Türk askeri çalışanının hamasetini onurlandırıyor ve Türk mühendislerinin askeri havacılık dünyasına katkılarını vurgularken, War Thunder’ın oyunculara sunduğu oynayış tecrübesinin özünü de gözler önüne seriyor.

Ayrıca Türk T129 ATAK helikopterleri oyun mağazasında süreksiz olarak kullanıma sunulurken, Leopard 2A4 tanklarının ve F-5 savaş uçaklarının premium versiyonları Türk ordusu kamuflajlarına kavuştu. Bu seçenekler, Türk oyuncuların araçlarını daha da kişiselleştirmelerine ve ulusal gururlarını sergilemelerine imkan tanıyacak. T129 ATAK helikopteri, A129 Mangusta’nın yerli olarak tasarlanıp üretilen çeşididir ve taarruz, silahlı keşif, hassas vuruş ve derin taarruz misyonları için optimize edilmiştir. Nisan 2014’te Türkiye’de hizmete girdi ve o vakitten beri Filipin Hava Kuvvetleri tarafından da etkin vazife alıyor.

Gaijin Entertainment CEO’su Anton Yudintsev, “Gaijin’de her ülkedeki oyuncularımızı önemsiyor ve onların muhtaçlıklarını karşılamaya çalışıyoruz” dedi. “Türk oyuncularımızla bağlarımızı güçlendirmeyi ve onlara yeni ve heyecan verici içerikler sunmayı umuyoruz.”

War Thunder fiyatsız bir oyun, fakat çeşitli oyun içi içerikler Gaijin aracılığıyla kullanıma sunulur. Banka ve kredi kartları, banka havaleleri, taşınabilir ödemeler, ön ödemeli kartlar ve daha fazlası dahil olmak üzere her türlü ödeme seçeneğini destekleyen çevrim içi mağazası epey zengindir. Gaijin Entertainment, Türk oyuncuların War Thunder’dan keyif almasını kolaylaştırmak ve fiyatları daha uygun ve öngörülebilir kılmak için Gaijin’de bölgesel Türkiye fiyatlandırmasını da tanıttı. Milletlerarası oyuncular ortasından, bölgesel fiyatlara geçiş, oyun içi öğelerin birçoklarını ABD yahut AB’ye kıyasla Türk oyuncular için yaklaşık olarak iki kat daha ucuz hale getirecek. Yeni fiyatlar halihazırda mağazada mevcut. Şu anda PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S’de Türkçe dahil 18 lisanda mevcut. Oyun, dünya çapında 70 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanıyor ve bir pan-Avrupa oyun şirketi olan Gaijin Entertainment’ın Macaristan’daki genel merkezinde geliştirildi. Oyun hakkında daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edin.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)