Yeni Avatar Oyunu Hakkında Bilgiler Sızdırıldı

ScriptLeaksR6 tarafından yeni Avatar oyunu hakkında bilgiler sızdırılmaya devam ediliyor. Geçtiğimiz günlerde birinci ve üçüncü kişi perspektifinden iki manzara gördükten sonra, artık de Avatar: Frontiers of Pandora hakkında bizleri şaşırtmayacak yeni ayrıntılar sızdırıldı. Ayrıntılar haberimizde.

Ubisoft, LightStorm ve Disney işbirliğinde Massive Entertainment tarafından geliştirilmekte olan Avatar: Frontiers of Pandora, merakla beklenen oyunlar ortasında yer alıyor. 2021 yılında duyurulmuş ve bizi gezegenin hiç görmediğimiz taraflarına götürecek olan oyunda, bir Na’vi olarak hem keşif yapacak hem de RDA güçleri ile çabaya gireceğiz.

Şimdilik çıkış tarihi aşikâr olmayan Avatar: Frontiers of Pandora için, ScriptLeaksR6 tarafından iki yeni ekran manzarası sızdırılmıştı. Artık ise daha öbür farklı ayrıntılar sızdırıldı.

Yeni Avatar Oyunu Ubisoft Geleneğini Devam Ettirecek

Aynı kullanıcı tarafından yapılan paylaşıma bakılırsa, Season Pass, Welcome Pass ve gerçek para ile alınacak oyun içi kredi paketleri olacak. Bunların dışında, işleyişinin Far Cry oyunlarındakine emsal olacağı söylenen çevrimiçi kooperatif takviyesi de gelen bilgiler ortasında yer alıyor.

Kullanıcının Avatar: Frontiers of Pandora hakkındaki sızıntıları, oyunun yakın bir vakitte ön-siparişe açılabileceğini söylemesi ile başlamıştı. Kısa bir mühlet sonra da iki ekran manzarası paylaşılmıştı. Bir evvelki paylaşımında ise geniş kapsamda bilgilere yer vermişti, ScriptLeaksR6. O denli ki, karakterimizi özelleştirebilecek ve yeteneklerini geliştirebilecek olmamız ve teçhizat ve silah üretim sistemi onaylanmıştı. Kullanabileceğimiz silahların ortasında ise yay, mızrak atar ve taarruz tüfeği bulunacak. Oyunda ayrıyeten hava savaşları da olacak iken, ejderha gibisi yaratığımız ile göklerde süzülebilecek ve uzak bölgeleri keşfedebileceğiz.

Her ne kadar Avatar: Frontiers of Pandora için 2022 yılında çıkacağı planlanmış olsa da, ertelenerek 2023 – 2024 finansal yılı içerisinde çıkması bekleniyor.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)