Vivo X Flip ne vakit çıkacak? İşte yanıtı!

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Vivo, katlanabilir bir ekranı olan birinci katlanır telefonu Vivo X Flip‘i yakında tanıtabilir. Google Play Desteklenen Aygıtlar Listesi veritabanında ortaya çıkan Vivo X Flip, model numarası V2256A altında satışa sunulacak. Ayrıyeten Geekbench, 3C sertifikasyonu ve IMEI veritabanında da tıpkı model numarası daha evvel görülmüştü.

Vivo X Flip, 6,8 inç katlanabilir AMOLED bir ekrana sahip olacak. Bu ekran, 120Hz yenileme suratı ve Full HD+ çözünürlük sunacak. Ayrıyeten, aygıtın art tarafında büyük bir harici ekran da bulunacak ve bu ekran 682 piksel çözünürlüğe sahip olacak.

Vivo X Flip ne vakit çıkacak? İşte yanıtı!

OriginOS 3 tabanlı Android 13 işletim sistemi üzerinde çalışacak olan Vivo X Flip, Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setine, 12 GB LPDDR5 RAM’e ve 512 GB UFS 3.1 depolamaya sahip olacak. Aygıt, 4.400 mAh bataryaya sahip olacak ve 44W süratli şarjı destekleyecek. Güvenlik için yan tarafa yerleştirilmiş bir parmak izi tarayıcısı bulunacak.

Vivo X Flip, 50 megapiksel Sony IMX866 ana kamera ve 12 megapiksel Sony IMX663 ultra geniş açılı kamera olmak üzere çift kamera kurulumuna sahip olacak. Ayrıyeten, aygıtta 32 megapiksel ön kamera yer alması mümkündür. Vivo X Flip’in özellikleri hakkında daha fazla bilgi ve resmi açıklama, yakında yapılacak lansman sırasında açıklanabilir.

Oyun Haberleri

Gönderiliyor
Kullanıcı oyu
0 (0 Oy)